Lietuva

Last updated 21 January 2014

Tarpkultūrinio verslo įgūdžiai

Sveiki apsilankę mūsų internetiniame puslapyje. Jame rasite informaciją susijusią su tarptautine profesionalaus verslo komunikacija. Straipsnius galite rinktis pagal šalį arba konkretų verslo įgudį. Taip pat siūlome pasižiūrėti daugybę multimedijos klipų ar paskaityti kitų praktiškų patarimų skirtų efektyviam tarptautiniam komunikavimui užtikrinti. Šis puslapis yra viena iš mūsų pasirenkamojo kurso dalių Amstrdamo Taikomūjų Mokslų Universitete. Mes kviečiame naujus mainų studentus, užtenka tik su mumis susisiekti jei norite sužinoti daugiau.

ĮŽANGA

Šiais laikais dangūs pilni lėktuvų, skraidinančių profesionalus verslauti užsienyje. Vieni skrenda dalyvauti tarptautinese konferencijose, kiti – studijuoti svetur. Kadangi pasaulio ekonomikos tapo neabejotinai susijusios viena su kita, svetimų kultūrų išmanymas tapo itin svarbus. Studentai taip pat privalo sugebeti efektyviai komunikuoti tarptautiniu mąstu ir dirbti su verslininkais kilusiais iš įvairių kultūrų. Šis kursas išmokys pagrindų, valdymo modelių ir metodų kurie padės peržengti trugdžius verslaujant tarptautiniu mąstu.

PAGRINDINĖ INFORMACIJA
Galimybė studijuoti du kart per metus (trukmė – 1 semestras): nuo Rugsėjo iki Sausio (egzamino mėnuo) arba nuo Vasario iki Birželio (egzamino mėnuo). Įmanoma egzaminą laikyti anksčiau iš anksto paprašius.

Registracija: galima likus vienai savaitei iki semestro pradžios, studentui atvykus iš bendradarbiaujančio universiteto.
Studentų skaičius: 50-75
Kalba: anglų 
Reikalavimai: studentas privalo būti baigęs du pirmus metus aukštojo mokslo įstaigoje.
30 kreditų ir baigimo sertifikatas suteikiami pasibaigus kursui. Šį kursą suteikiantis universitetas yra didžiausia bakalauro laipsnį suteikianti aukštoji mokykla Nyderlanduose.

 

TIKSLAI IR REZULTATAI:
Po šio kurso baigimo studentai išmanys esminius tarptautinės komunikacijos principus ir galės efektyviai reaguoti ir veikti vystant profesionalaus verslo santykius su partneriais užsienyje ar bendradarbiaujant su užsieniečiais savoje šalyje.

KNYGOS RAŠYMAS IR LEIDIMAS:
Šio kuso metu visi studentai dalyvauja rašant prefesionalią valdymo knygą anglu kalba, kuri turi ISBN numerį ir kopiją Nyderlandų vyriausybės saugykloje Karališkoje bibliotekoje Hagoje. Ši knyga bus parduodama knygynuose ir bus pasiekiama bibliotekose. Taip pat, popierinė versija parduodama universiteto knygynuose ir Amazon puslapyje.

100% TRAVEL PROOF
Kurso programoje dažnai dalyvauja svečiai dėstytojai iš įvairių pasaulio šalių. Reitinguose mūsų kursas yra tarp užimančių aukščiausią vietą pagal studentų įvertinimą. Dauguma kurso teorinės medžiagos yra pasiekiama bet kuriuo metu internete audio įrašų forma. Intranete galima rasti daugybę skaitinių susijusių su kurso tema, ir po kiekvieno semestro jų skaičius vis auga.


KLAUSIMAI:
Dėl daugiau informacijos kreiptis ir registruotis:
Sanderis Schroeveris
El. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefonu: +31-(0)6-52824732

SEMESTRO STRUKTŪRA

Semestro eigoje dėstytojai mokys keliomis skirtingomis kryptimis. Kurso struktūra gali buti tiksliai iliustruota pasitelkiant metro planą kaip alegoriją. Beveik visos “stotelės” yra skirtingos individualios pamokos. Egzaminai ir pagrindiniai darbai pavaizduoti “junginiuose”.

Orientuojantis į šalis:
Visa ketvirtadienio paskaita yra skirta sužinoti kas tinkama ir kas netinkama konkrečioje mainų kultūroje. Tai iliustruota raudona linija “metro plane” apačioje.
Tyrimo įgūdžiai:
Studentai bus apmokyti kaip pritaikyti tam tikras naudingas tyrimo technikas ir įrankius, reikalingus tinkamai įvykdyti dėstytojų paskirtas užduotis.
Rašymas anglų kalba:
Penktadieniais studentai dalyvaus nepakartojamose pamokose, kurios padės išmokti kaip rašyti gerus ir tinkamus tekstus anglų kalba. Grupės taip pat galės gauti privačias pamokas popietės metu.
Tarptautinio verslo įgūdžiai:
Antradienio vakaro pamokose bus išsamiai dėstoma apie praktiškus patarimus verslo temomis. Tai – žalia Įgūdžių linija apačioje.
Leidiniai:
Visi darbai kuriuos studentai atliks kurso metu bus profesionaliai išleisti (išspausdinti ir internetiniai), jei atitiks iškeltus reikalavimus ir bus atrinkti. Tai puiki galimybė įrašyti tikras publikacijas anglų kalba į savo CV, baigus šio kurso semestrą.